Liqui Moly

Německá společnost LIQUI MOLY vyrábí motorové oleje, aditiva, ochranné přípravky a autokosmetiku pro profesionální i uživatelské použití. Sortiment výrobků značky LIQUI MOLY zahrnuje vše pro motorová vozidla, různé speciální a jednoúčelové mazací prostředky, lepidla, těsnící hmoty i řadu profesionálních výrobků pro průmyslovou výrobu.

Více

MANN+FILTER

Společnost MANN FILTER vyrábí filtry pro všechny současné typy motorů a strojů a poskytuje efektivní servisní program. Sortiment zahrnuje inovativní vzduchové, olejové, palivové a interiérové filtry. MANN FILTER se také zaměřuje na oblast průmyslových filtrů a způsobech jejich využití v terénních automobilech.

Více

XT-Line

Společnost XTline je dovozce a prodejce kvalitního železářského, stavebního, zahradního nářadí a dalších nástrojů od XTline i jiných značek. Nástroje splňují přísné požadavky na náročný profesionální provoz, ale lze je využívat i na širokou škálu prací domácích mistrů. Společnost XTline zaručuje již 15 let nejvyšší možnou kvalitu spolupráce, pružnost a spolehlivost.

Více

Honiton

Společnost HONITON je leaderem mezi světovými výrobci ručního nářadí a specializuje se na výrobu klíčů, sad hlavic a ostatního nářadí. V roce 2004 HONITON vyvinul a nechal patentovat výrobní řadu „HONIDRIVER“, která obsahuje sady hlavic, očkoploché a ráčnové klíče. Každý výrobek je certifikován DIN kódem a získal si uznání po celém světě.

Více

AV Media

Společnost AV MEDIA je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Společnost nabízí široké portfolio kvalitních produktů a zajišťuje návrhy a realizace řešení pro sdílení obrazu, profesionální služby od projektového návrhu až po zaškolení a následný servis. Na trhu s audiovizuální technikou společnost AV MEDIA působí již více než 20 let.

Více

Yashica

Společnost YASHICA je plnohodnotnou full service reklamní agenturou. Pracuje pro klíčové české značky, volí ovšem osobní přístup ke každému z partnerů, ať už se jedná o velkou kampaň nebo o malý lokální byznys. Řešení společnosti YASHICA jsou založeny na poznání chování spotřebitele, na výzkumu nových trendů v marketingu, silném kreativním řešení a kvalitním produkčním zázemí.

Více

Agados

Společnost Agados je jedním z největších evropských výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 a přední výrobce v České republice. Sortiment firmy zahrnuje širokou paletu vyráběných brzděných a nebrzděných typů různého použití, rozměrů, použitého materiálu a bohatého příslušenství. Společnost Agados zajištuje kromě kvalitních produktů i kompletní servis a prodej náhradních dílů i na starší typy přívěsů.

Více

Genei

Firma GENEI od svého vzniku profilovala jako dovozce a distributor autodílů a autopříslušenství v úzké součinnosti s renomovanými zahraničními dodavateli. V současné době patří k nejvýznamnějším distributorům autodílů na všechny typy evropských automobilů a autopříslušenství na našem trhu. Společnost se zaměřuje na pečlivý výběr dodavatelů značkových autodílů a zakládá si na úrovni poskytovaných služeb a kvalitním servisu.

Více

Rental Pro

Společnost RENTAL PRO se od svého vzniku se zaměřuje na technické zabezpečení hudebních a kulturních akcí všeho druhu. V současné době je jednou z největších firem, disponující nejkvalitnější zvukovou a světelnou aparaturou. RENTAL PRO nabízí kompletní služby na klíč při realizaci prezentací firem, produktů a show všeho druhu.

Více

MusicData

Společnost MusicData je distributorem a předním českým dovozcem světových značek se zaměřením na oblast ozvučovací, osvětlovací a pódiové techniky a také prodejcem hudebních nástrojů. Společnost nabízí kompletní servis od vybavení přes montáž, zaškolení až po případné opravy ve vlastním servisu.

Více

MK-Racing

Firma MK-Racing se v současné době řadí mezi přední distributory značkových dílů, vybavení a pneumatik pro motorsport v ČR, SR a Polsku a rovněž je úpravcem sportovních a závodních vozů. MK-Racing je díky stabilní pozici na trhu již několik let výhradním distributorem závodních pneumatik HANKOOK a oficiálním importérem mnoha předních světových výrobců. Společnost má zkušenosti s potřebami jezdců startujících se špičkovými továrními speciály i s okruhovými a formulovými vozy.

Více

Rallye Design

Společnost Rallye Design je specialistou na polep závodních vozů. Zajišťuje kompletní grafický a realizační servis pro závodní týmy i jednotlivce, profíky i amatéry. V oblasti motorsportu se zaměřuje na design vozů, polepy, týmové zázemí, tvoru tiskovin a oblečení. Dále se společnost orientuje i na firmy a jednotlivce, kterým nabízí kvalitní grafické návrhy propagačních materiálů, log a celkové řešení vizuálního stylu.

Více